55e419ccc7919_o
Kwiecień 25, 2016 Napisali o Nas Brak komentarzy

Salon Hairmate to niebanalne miejsce na mapie Warszawy, stworzone przez wyraziste i ambitne osobowości. Założyciele – Joanna Bojanek i Tymoteusz Pięta stworzyli salon, w którym doskonałe fryzjerstwo brata się z designerskim wnętrzem.

Na czele teamu Hairmate stoi Tymoteusz Pięta, szkoleniowiec osiągającej międzynarodowe sukcesy Akademii Babicz. Pracował z popularnymi stylistami fryzur, następnie ruszył w rejs dookoła świata. Dzięki przygodzie w Mandala Cruise Line Spa, poznał struktury włosów z każdego zakątka ziemi. Pracuje przy produkcjach telewizyjnych, pokazach mody, edytorialach do magazynów oraz jako indywidualny stylista celebrytów. W ostrza jego nożyczek na dobre oddała się Anna Dereszowska, Justyna Steczkowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Macademian Girl, Ekskluzywny Menel i wiele innych. Jako ceniony stylista i szkoleniowiec świetnie spełnia potrzeby klientów, którzy zawsze do niego wracają.

Wnętrze salonu i jego funkcjonalność to totalny upust wyobraźni Joanny Bojanek. Monochromatyczną estetykę miejsca, szklane witryny, beton i designerskie oświetlenie ociepliła drewnianymi meblami, ramami luster i dodatkami (rzeźbione w stali nożyce, konstrukcja z rur, instalacja półek do ekspozycji produktów).

Stworzony w salonie nastrój pozwala klientom na pełen relaks w miłej atmosferze i otoczeniu dobrego designu, przy kawie i muzyce.

W 100 metrowej przestrzeni wygospodarowana została też przestrzeń przeznaczona pod usługi kosmetyczne, prowadzona przez Izabelę Podolec i Apoloniusza Tajnera. Pod ich marką – Beautyme, w salonie przy okazji strzyżenie panowie mogą skorzystać z męskiego manicure. Fanem i prowodyrem stworzenia tej usługi był Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel.

LINK DO ARTYKUŁU

Written by seba