MIASTA
MARKA

Dekoloryzacja Gdańsk

Dekoloryzacja Gdańsk

Dekoloryzacja włosów Gdańsk

Usługa dekoloryzacji wraz z konsultacją fryzjera Hairmate.

Fryzjer Gdańsk oferujemy dekoloryzację włosów za pomocą najnowocześniejszych i  bezpiecznych preparatów. Usługę tę wykonują osoby, które posiadają odpowiednie uprawnienia i doświadczenie.

Dekoloryzacja jest procesem, który usuwa pigmenty z włosów, powodując ich rozjaśnienie. Dekoloryzacja może być stosowana do całego pasma włosów lub tylko do niektórych partii (np. do pasemek).

Dekoloryzacja to zabieg, który wykonywany jest przez fryzjera na specjalnych preparatach chemicznych. Zawiera on substancje, które rozkładają się na cząsteczki wody i tlenu oraz podczas działania utleniają pigmenty we włosach. W zależności od stężenia i czasu działania tych substancji, dekoloryzacja może rozjaśnić włosy o kilka lub nawet kilkanaście tonów. Dzięki temu procesowi można uzyskać wybrany efekt kolorystyczny – od ciemnego czekoladowego koloru po jasny blond. Warto jednak pamiętać, że jest to bardzo agresywny zabieg dla włosów, dlatego należy go przeprowadzać tylko u profesjonalisty i dbać o nie odpowiednimi produktami pielęgnacyjnymi.

Jak wykonywana jest dekoloryzacja włosów?

Dekoloryzacja polega na rozjaśnianiu włosów za pomocą specjalnych preparatów chemicznych. Preparaty te działają poprzez naruszenie struktury włosa, co powoduje rozklejanie się i wypadanie kolorowych pigmentów. Rezultatem jest rozjaśnienie włosów.

Jak przygotować się do dekoloryzacji?

Przede wszystkim należy udać się do salonu fryzjerskiego i skonsultować z fryzjerem, czy dekoloryzacja jest odpowiednia dla twoich włosów. Jeśli tak, to fryzjer dobierze odpowiedni preparat chemiczny oraz określi czas, jaki będzie potrzebny, aby rozjaśnić włosy. Następnie fryzjer nałoży na twoje włosy preparat i pozostawi je na określony czas, a następnie spłucze i umyje włosy. Zadba również o odpowiednią pielęgnację, aby w efekcie włosy były w jak najlepszym stanie.