MIASTA
MARKA

Koloryzacja Airtouch

Koloryzacja Airtouch

Koloryzacja AIRTOUCH

Pakiet strzyżenie i koloryzacja AIRTOUCH w promocyjnej cenie wraz z konsultacją fryzjera Hairmate

Wszyscy kochają metamorfozy i haute couture. My dbamy o to, abyś codziennie wyglądała pięknie i czuła się naturalnie. Nasze cięcia to wynik ustawicznych szkoleń całego zespołu, obecności na najlepszych pokazach w Polsce i za granicą, a przede wszystkim to efekt naszego nieprzerwanego poszukiwania tego co najbardziej świeże i najpiękniejsze w modzie.

Airtouch to innowacyjna technika koloryzacji, która pozwala na lekkie rozjaśnienie włosów z zachowaniem ich naturalnej podstawy. Mimo poczynionych zmian, dzięki technice Airtouch włosy wyglądają więc nadal naturalnie. Zabieg polega na naniesieniu specjalnego preparatu na włosy, a następnie ich podgrzaniu. Dzięki temu kolor staje się bardziej trwały i intensywny.

Osiągnięcie zamierzonego efektu jest jednak możliwe tylko wtedy, gdy zajmujący się nami fryzjer posiada odpowiednie umiejętności, doświadczenie i wyczucie. Dlatego zachęcamy do korzystania z usług ekspertów Hairmate, którym zaufało już tysiące klientów. Gwarantujemy, że efekt ich pracy będzie doskonały.

W cenniku podajemy szacunkowe kwoty, gdyż ostateczna cena jest uzależniona od czasu pracy fryzjera oraz zużytych materiałów w ramach usługi.

 

Usługę tę wykonujemy w naszych salonach w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Łodzi.

Najnowsze trendy. Aktualne stylizacje. Good vibes, great hair.