MIASTA
MARKA

Przedluzanie wlosow – LONG UP

Przedluzanie wlosow – LONG UP

Przedłużanie włosów – metoda warkoczykowa LONG UP

Włosy LONG UP & przedłużane metodą warkoczykową. Pasma włosów do warkoczyków wykorzystujemy z najwyższej jakości włosów syntetycznych można przejść kompletną transformację od krótkich do długich włosów lub podkreślić już istniejącą fryzurę przez dodanie objętości lub miejscowej długości. Jako jedyne na świecie zawierają keratynę- odpowiednik protein we włosach naturalnych. Dlatego włosy są bardzo lekkie i nie obciążają cebulek i meszków włosowych, a jednocześnie są wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji. Ponadto nie ulegają działaniu czynników atmosferycznych, czyli nie tracą koloru i połysku. Syntetyczne włosy łączy się z cieniutkimi kosmykami Twoich naturalnych włosów za pomocą specjalnego aplikatora termicznego. Można wybrać pasma w różnych fakturach: proste, falujące lub kręcone w wielu odcieniach. Za pomocą tej metody wykonuje się m.in. baleyage, kolorowe pasemka albo warkoczyki plecione w kostkę.

Doczepianie włosów metodą japońską (warkoczykową) to doskonały, efektowny sposób aby przedłużyć niemal każdy rodzaj włosów. Metoda polecana jest do każdej grubości włosów, nie mogą natomiast mieć tendencji do wypadania. Doczepianie włosów metodą japońską może być wykonywane u każdego – również u osób z alergiami, wrażliwą skórą głowy oraz problemami skórnymi.

Przedłużanie włosów metodą warkoczykową – jak wygląda proces?

Doczepianie odbywa się poprzez zaplatanie ok. 1cm warkoczyków łączących włosy z głowy z włosami doczepionymi, stąd nazwa metody, warkoczykowa. Zabieg ten jest całkowicie nieinwazyjny i nieingerujący w strukturę włosów – fryzjer nie stosuje ani kleju, ani zgrzewarki, ani też metalowych łączników. Metoda nie wymaga stosowania żadnych środków chemicznych ani innych substancji mogących wywołać podrażnienia skóry głowy, a sam warkoczyk zakończony jest jedynie małą gumką. Włosy przedłużane metodą warkoczykową są wygodne w noszeniu i praktycznie niewyczuwalne, stąd to jedna z najbardziej dyskretnych metod doczepiania włosów. Metodą warkoczykową dobieramy wyłącznie dla osób o silnych, gęstych włosach, bez tendencji do wypadania. Wybór warkoczyków z doczepianymi włosami gwarantuje również dużą kontrolę nad przedłużonymi włosami – doczepiane pasma można samodzielnie zdjąć w domu. Zaletą metody japońskiej, poza całkowitym bezpieczeństwem dla włosów i skóry głowy jest stosunkowo niska cena w porównaniu do innych zabiegów przedłużania włosów.

Po zabiegu włosy mogą być myte, szczotkowane, modelowane tak jak własne.

Klientkom przedłużającym włosy metodą japońską sugerujemy ponowne doczepienie pasma wymagają zazwyczaj po 4-8 tygodniach.

przedłużanie całościowe 2000- 4000 PLN

przedłużanie częściowe – wycena indywidualna

przypięcie włosów na klipsach + modelowanie 200 PLN

zdjęcie włosów 100-200 PLN

podciągnięcie włosów 200-400 PLN