MIASTA
MARKA

Przedluzanie wlosow – wlosy dziewicze

Przedluzanie wlosow – wlosy dziewicze

Włosy dziewicze

Dla najbardziej wymagających Klientów, w naszym salonie przedłużamy włosami dziewiczymi. Są to włosy cięte z głów dzieci, nigdy nie farbowane, piękne, zdrowe, lśniące, z łuską włosową zachowaną w 100%. Włosy dziewicze – co to? Są to włosy indywidualnie przygotowywane dla danej osoby. Dzięki najlepszemu dopasowaniu, najmniejszej ingerencji we włosy przygotowywane do przedłużania, włosy dziewicze można nosić najdłużej i są najbardziej cenione za trwałość, miękkość i połysk. W zależności od wybranego kompletu włosów naturalnych, cena przedłużania włosów lub zagęszczania włosów na włosach dziewiczych jest ustalana indywidualnie.

W salonach Hairmate stosujemy różnie techniki przedłużania i zagęszczania w zależności od oczekiwań i sugestii naszych Klientów. Włosy dziewicze możemy przedłużyć za pomocą tulejek.

Na czym polega przedłużanie włosami dziewiczymi?

Metoda doczepiania włosów za pomocą tulejek, to doskonały sposób by przedłużyć i zagęścić włosy normalnej grubości lub bardzo grube. Metoda ta nie wymaga stosowania wysokich temperatur i polega na doczepianiu do własnych włosów pasm za pomocą małych metalowych tulejek. Metoda pozwala uniknąć stosowania urządzeń termicznych i środków chemicznych bezpośrednio na powierzchni włosów. Metoda jest bezinwazyjna i w pełni bezpieczna dla skóry głowy. Rozmiar tulejek, oraz ich rodzaj dobiera się odpowiednio do grubości i struktury włosa. łączenia są bardzo dyskretne, niemal niewidoczne, a tulejki mimo to świetnie trzymają pasemka. Niewielkich rozmiarów tulejki są wypełnione silikonem, co sprawia, że pasma nie zsuwają się z naturalnych pasemek, nie przecinają naturalnych włosów oraz nie ingerują w ich strukturę. Po pojawieniu się odrostów tulejki można zdjąć i ponownie nałożyć włosy przy pomocy nowych łączeń.

PLUSY METODY NA TULEJKI:

– spektakularny efekt osiągnięty w krótkim czasie,

– długotrwały efekt,

– niewidoczne łączenia pomiędzy naturalnymi a doczepianymi włosami,

bezinwazyjne tulejki z silikonem,

– atrakcyjna cena zabiegu doczepiania włosów.

CENNIK:

Przedłużanie całościowe 2 500- 3 500 PLN

Przedłużanie częściowe – wycena indywidualna

Zdjęcie włosów 100- 200 PLN

Podciągnięcie włosów 200- 400 PLN