MIASTA
MARKA

Strzyzenie damskie Krakow

Strzyzenie damskie Krakow

Strzyżenie damskie Kraków

Włosy to jeden z tych atrybutów kobiecej urody, o który dbamy ze szczególną pieczołowitością. Zdrowe, zadbane włosy i dobrze dobrana fryzura mogą zupełnie odmienić wygląd kobiety, dlatego warto korzystać z usług najlepszych specjalistów w dziedzinie fryzjerstwa, których znajdziesz w Hairmate. Każdej z naszych klientek zapewniamy między innymi profesjonalne farbowanie, układanie włosów, czy strzyżenie damskie. Kraków to jedno z miast, w których świadczą swoje usługi nasi specjaliści, więc zapraszamy do naszych salonów.

Hairmate Kraków – strzyżenie damskie

Dlaczego warto wybrać właśnie Hairmate? Bo w tym miejscu możesz liczyć na wsparcie prawdziwych ekspertów fryzjerstwa z pasją. Nasz zespół tworzą niezwykle kreatywne osoby, dla których satysfakcja klienta jest priorytetem. Indywidualne podejście do każdej osoby odwiedzającej nasz salon to podstawa. Mamy świadomość tego, że oddając swoje włosy w nasze ręce, obdarzacie nas ogromnym zaufaniem, którego nie możemy zawieść. Dlatego też wspólnie tworzymy taką wizję waszej fryzury, która będzie zgodna z waszym charakterem i potrzebami.

Jeśli więc chcesz się przekonać, jak wygląda doskonałe strzyżenie damskie, Kraków i salon Hairmate  to najlepszy możliwy wybór.

Profesjonalne strzyżenie damskie w Krakowie

Zespół Hairmate nigdy się nie zatrzymuje, dlatego możesz mieć pewność, że zawsze jesteśmy na czasie z najnowszymi trendami we fryzjerstwie. Dla naszych specjalistów pracujących w salonie Hairmate Kraków strzyżenie damskie, koloryzacja, czy stylizacja włosów nie mają żadnych tajemnic. A to dzięki temu, że ciągle bierzemy udział w kursach i szkoleniach w różnych zakątkach Europy, które pozwalają nam zdobyć nową wiedzę i umiejętności. Nieustanny rozwój pozwala nam otaczać nasze klientki najlepszą możliwą opieką, oferując im usługi na najwyższym światowym poziomie.

Umów się na wizytę i odwiedź salon Hairmate, aby przekonać się, w jaki sposób możemy odmienić Twoją fryzurę lub po prostu zadbać o Twoje włosy.

 

Wszyscy kochają metamorfozy i haute couture. My dbamy o to abyś codziennie wyglądała pięknie i czuła się naturalnie. Nasze cięcia to wynik ustawicznych szkoleń całego zespołu, obecności na najlepszych pokazach, a przede wszystkim to efekt naszego poszukiwania tego co najbardziej świeże i najpiękniejsze w modzie.

W cenniku podajemy szacunkowe kwoty, gdyż ostateczna cena jest uzależniona od czasu pracy fryzjera i długości Twoich włosów.

Najnowsze trendy. Aktualne stylizacje. Good vibes, great hair.

* dzieci do 8 roku życia: 50pln