MIASTA
MARKA

Strzyzenie damskie Warszawa

Strzyzenie damskie Warszawa

Strzyżenie damskie Warszawa

Usługa strzyżenia wraz z konsultacją fryzjera Hairmate.

Włosy to element naszej osobowości. Dobrze dobrana fryzura zapewnia nam łatwość w stylizacji włosów oraz komfort w codziennym życiu. My dbamy również o to, abyś każdego dnia wyglądała pięknie i czuła się naturalnie. Nasze cięcia to wynik ustawicznych szkoleń całego zespołu, obecności na najlepszych pokazach, a przede wszystkim to efekt poszukiwań tego, co najbardziej świeże i najpiękniejsze w modzie. 

Na pierwszej wizycie nasi styliści przeprowadzą z Tobą szczegółową konsultację, dzięki której będą mogli poznać Cię bliżej, zrozumieć Twój pomysł na swój look oraz przedstawić Ci swoją propozycję na to strzyżenie damskie w ich wykonaniu. Po wspólnym uzgodnieniu planu działania możesz spokojnie oddać się w ręce profesjonalisty i czekać na efekt końcowy.

Strzyżenie damskie, a co potem? 

Oczywiście samo ustalenie cięcia to nie wszystko. W naszym salonie każdy fryzjer chętnie odpowie na każde nurtujące Cię pytanie. Zdradzi, jaki masz typ włosów, jak najlepiej ujarzmić taką strukturę włosa, jak je pielęgnować po wykonanej usłudze strzyżenie damskie do następnej wizyty lub od razu może Ci zaproponować dodatkową usługę pielęgnacji w naszym salonie. To tylko dodatkowe 20 minut, a włosy oprócz nowej linii zyskają jeszcze na miękkości i blasku. Co więcej. Dokładnie na tej wizycie przekonasz się, jak Twoje włosy mogą się zmienić dzięki szamponom i odżywkom, na których pracujemy (Wella, Schwarzkopf, Kevin Murphy, Maroccan Oil, Goldwell), a z którymi możesz wyjść od nas tego samego dnia, ciesząc się tym efektem – nie tylko po wyjściu od fryzjera.
Możesz również umówić się tylko na usługę Pielęgnacja w naszych salonach, gdzie przez 60 minut zagwarantujemy Ci relaks, a Twoim włosom ciepłą kąpiel pod naszą sauną oraz wymodelowanie ich tak jak sobie życzysz. 

Chciałabyś coś zmienić w swojej fryzurze, ale nie wiesz, jakie są aktualne trendy?

Salony HAIRMATE tworzą wyłącznie ludzie z pasją i tylko czekają na takie osoby jak TY! Nasi styliści mają głowy pełne pomysłów. To, czy strzyżenie damskie ma być na włosach krótkich, długich czy kręconych ich reakcja jest zawsze ta sama:

“Im większe wyzwanie, tym lepiej!»

Nasi styliści nie eksperymentują na Twojej głowie. Od tego mamy swoją HAIRMATE School, gdzie możemy uczyć się nowych technik, jakim jest np. strzyżenie damskie maszynką wraz z użyciem nożyczek, nowych cięć geometrycznych lub najgorętszego cięcia w tym sezonie typu ‘mullet hair’.

Strzyżenie damskie ceny Warszawa

W cenniku podajemy szacunkowe kwoty za usługę strzyżenie damskie Warszawa, gdyż ostateczna cena jest uzależniona od czasu pracy fryzjera, długości oraz ilości Twoich włosów. 

Gdzie możesz nas znaleźć? Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę hasło:

strzyżenie damskie warszawa śródmieście, a pojawimy się My!

Do zobaczenia na fotelu. 

Najnowsze trendy. Aktualne stylizacje. Good vibes, great hair.