MIASTA
MARKA

Strzyzenie meskie + odsiwianie

Strzyzenie meskie + odsiwianie

STRZYŻENIE MĘSKIE + ODSIWIANIE

Dla wielu mężczyzn pojawienie się na głowie pierwszych siwych włosów staje się problemem. Szukają więc sposobów na to, aby skutecznie ukryć je przed wzrokiem innych osób. Farbowanie włosów nie jest dla każdego, gdyż mężczyźni boją się zbyt nienaturalnego efektu. Dlatego idealnym rozwiązaniem może się w ich przypadku okazać odsiwianie włosów. Jest to bardzo prosty zabieg oferowany w salonach Hairmate, który stopniowo przywraca włosom ich naturalny kolor.

Odsiwianie włosów u mężczyzn – na czym polega?

Podczas zabiegu odsiwiania włosów stosowane są specjalne kosmetyki zawierające substancje aktywne. Gdy dojdzie do ich utlenienia, na powierzchni włosów zaczyna się tworzyć barwnik, który jest taki sam, jak naturalny pigment. Stopniowo włosy odzyskują więc swoją barwę, a my możemy zapomnieć o tym wstydliwym często kłopocie. Nic dziwnego, że zabieg ten cieszy się bardzo dużą popularnością zwłaszcza wśród mężczyzn, którzy nie przepadają za farbowaniem. Naturalny efekt odsiwiania daje im znacznie większe poczucie komfortu.

Kosmetyki do odsiwiania włosów

Jeśli chodzi o odsiwianie włosów, damskie i męskie kosmetyki pozwalające przeprowadzić taki zabieg są już dostępne w wielu drogeriach. Zdecydowanie warto jednak zdecydować się na jego wykonanie w salonie fryzjerskim, pod okiem specjalisty. Tym bardziej że odsiwianie u fryzjera można połączyć ze strzyżeniem włosów. Sam zabieg nie trwa bowiem długo i jest stosunkowo łatwy w wykonaniu. Nie trzeba się więc obawiać, że spędzicie na fotelu wielu długich godzinach.

Najnowsze trendy. Aktualne stylizacje. Good vibes, great hair.