MIASTA
MARKA

Strzyzenie meskie Warszawa

Strzyzenie meskie Warszawa

Strzyżenie męskie Warszawa

Strzyżenie męskie wraz z konsultacją fryzjera Hairmate.

Patrząc z perspektywy ostatnich kilku lat, wszyscy zgodzimy się co do jednego: Panowie w Warszawie wyglądają zdecydowanie lepiej. W dużej mierze jest to zasługa fryzjerów, no i oczywiście Davida Beckhama. Żarty żartami, ale konkurencja jest niezła, a my lubimy wysokie stawki i ciężko trenujemy. Jak? Szkoląc się, cały czas. Na dodatek jesteśmy na wszystkich ważnych pokazach, konferencjach, znamy trendy i wiemy jak ich użyć.

Strzyżenie męskie w Warszawie

Strzyżenie męskie to jedna z najpopularniejszych usług w salonach fryzjerskich. Przyjęło się, że to kobiety chodzą do fryzjera – nic bardziej mylnego. Zdecydowanie to Panowie odwiedzają nas częściej, ale za to Panie spędzają u nas znacznie więcej czasu. Aby móc zaproponować mężczyznom nie tylko strzyżenie męskie maszynką, nasi styliści regularnie pracują nad swoim warsztatem, zdobywając umiejętności w cięciach najmodniejszych fryzur męskich.

Średnio strzyżenie męskie trwa u nas ok. 60 minut. Każda usługa rozpoczynana jest od konsultacji i ustalenia życzeń Klienta oraz propozycji fryzjera. 

Jeżeli Twoje włosy są trudne do ujarzmienia, nasz stylista na pewno doradzi Ci:

  • jakich produktów do mycia stosować dla Twojego typu włosów,
  • jakich kosmetyków używać do pielęgnacji włosów, aby włosy były zdrowe,
  • oraz w jaki sposób powinieneś nakładać kosmetyki do stylizacji, aby uzyskać, pożądany efekt.

Oczywiście w naszych salonach możesz kupić wszystkie produkty do stylizacji męskiej, jakie zostały użyte przez naszego stylistę w trakcie wizyty. 

W tym nasze bestsellerowe pasty do stylizacji fryzur męskich marki Kevin Murphy

Strzyżenie męskie cennik Warszawa

Każda usługa w naszym cenniku posiada widełki cenowe. Ze względu na to, że “ile osób, tyle włosów” nasz cennik musi mieć rozpiętość cenową, aby strzyżenie męskie włosów kręconych półdługich, a strzyżenie włosów obciętych na 6 mm różniło się od siebie ceną ze względu na ilość pracy przy każdej z tej fryzur. Dlatego w salonach HAIRMATE cennik strzyżenia męskiego zaczyna się od 80 zł do 110 zł. 

Strzyżenie męskie, pielęgnacja, keratyna – to wszystko dla Panów

Strzyżenie męskie Warszawa to nie jedyna usługa w naszym cenniku dla mężczyzn. Pielęgnacja to usługa dedykowana dla wszystkich osób.

Jeżeli Twoje włosy są przesuszone, szorstkie, plączą się lub źle rozczesują to zdecydowanie usługa Pielęgnacja w naszym cenniku, lub Keratyna (Prostowanie keratynowe) jest skierowane do Was drodzy Panowie. 

Zapraszamy do zapisów i widzimy się na fotelu!

Najnowsze trendy. Aktualne stylizacje. Good vibes, great hair.