MIASTA
MARKA

Upiecia wlosow

Upiecia wlosow

Upięcia włosów w Hairmate

Upinanie włosów klamrą to bardzo klasyczne rozwiązanie, które chętnie stosujemy na co dzień. W natłoku obowiązków wyjątkowo popularne staje się też upinanie włosów ołówkiem, co jest niezwykle praktyczne, zwłaszcza jeśli nie mamy pod ręką gumki do włosów. Jednak w sytuacji, gdy czeka nas ważne wyjście na oficjalną imprezę lub wesele, upięcie włosów wolimy pozostawić ekspertom. A tych znajdziecie w salonach Hairmate, gdzie wspólnymi siłami stworzymy niezapomniane stylizacje na każdą okazję.

Hairmate – upinanie włosów półdługich, długich, a nawet krótkich

Dzięki pomocy fachowców z Hairmate nawet zwykłe wydawać by się mogło upinanie włosów na cebulkę może przeobrazić się w małe dzieło sztuki. Wystarczy kreatywne myślenie, umiejętności i doświadczenie, aby stworzyć dokładnie taką fryzurę, o jakiej marzy klient. Warto pamiętać, że czasem nawet delikatne upięcie rozpuszczonych włosów wymaga wprawy. Dlatego zdecydowanie warto stawiać na prawdziwych profesjonalistów z pasją. Niezależnie od tego, czy marzy nam się oryginalne upinanie włosów pałeczkami, czy może lekkie upięcie ślubne – Hairmate jest miejscem, w którym spełnimy Twoje potrzeby. Hairmate to zespół pasjonatów, który z chęcią zaopiekuje się twoimi  włosami. Sprawdź nasze zabiegi pielęgnacji włosów lub prostowanie keratyną.

Z racji tymczasowości tej usługi możemy pozwolić sobie na więcej. Ty również. Dlatego: sky is the limit! Przyjdź do nas z głową pełną pomysłów, my zestawimy to z naszą wizją.

Najnowsze trendy. Aktualne stylizacje. Good vibes, great hair.