MIASTA
MARKA

Dekoloryzacja Kraków

Dekoloryzacja Kraków

Dekoloryzacja włosów Kraków

Usługa dekoloryzacji wraz z konsultacją fryzjera Hairmate.

W kwestii doboru koloru najpierw rozmawiamy, patrzymy na Twoją cerę, Twój styl, temperament a potem mówimy w jakiej stylizacji widzimy Cię najbardziej. I to chyba tyle z naszej metodyki. Potem to już nasza tajemna wiedza w mieszaniu odpowiednich składników, i oczywiście najlepsze kosmetyki. Bez nich ciężko uzyskać zadowalający nas efekt. A na koloryzacji znamy się bardzo. Dlaczego? Bo to efekt ciągłych szkoleń. W Hairmate mamy kilka kosmetycznych brandów, przez co wiemy więcej i mamy szerszą perspektywę. Fryzjer Kraków oferuje wykonanie dekoloryzacji włosów przy wykorzystaniu profesjonalnych i bezpiecznych produktów. 

Na czym polega dekoloryzacja włosów?

Dekoloryzacja to bardzo popularna metoda rozjaśniania włosów, szczególnie jeśli chce się uzyskać ciekawy efekt ombre lub balayage. Warto jednak pamiętać, że jest to bardzo agresywny zabieg dla włosów, dlatego należy go przeprowadzać tylko u profesjonalisty.

Dekoloryzacja włosów to proces, w którym kolor włosów jest rozjaśniany lub zmieniany. Może być przeprowadzona zarówno na naturalnych, jak i na farbowanych włosach. Dekoloryzacja może być stosowana do całego pasma włosów lub tylko do niektórych partii (np. do pasemek). Polega na rozjaśnianiu włosów za pomocą specjalnych preparatów chemicznych. Preparaty te działają poprzez naruszenie struktury włosa, co powoduje rozklejanie się i wypadanie kolorowych pigmentów. Rezultatem jest otrzymanie jaśniejszego koloru włosów.

Jak wygląda proces dekoloryzacji?

Najważniejsze to aby na zabieg dekoloryzacji udać się do salonu fryzjerskiego. Może szkodliwie wpłynąć na strukturę włosa, więc bardzo istotne jest, aby oddać się w ręce osoby, która będzie wiedziała jak się tym zająć. W pierwszej kolejności fryzjer określi czy dekoloryzacja jest odpowiednia dla włosów, a następnie dobierze odpowiednie produkty. Preparaty chemiczne wymagają odpowiedniej znajomości i wiedzy na temat ich użytkowania. Profesjonalista nałoży na włosy odpowiedni środek, a następnie pozostawi na określony czas, aby mógł przez ten czas działać. Etapem końcowym jest dokładne umycie włosów oraz zastosowanie odpowiedniej pielęgnacji.

W cenniku podajemy szacunkowe kwoty, gdyż ostateczna cena jest uzależniona od czasu pracy fryzjera oraz zużytych materiałów w ramach usługi.