MIASTA
MARKA

fryzjer Kraków Zabłocie

GODZINY OTWARCIA

PN-PT
8:00 - 20:00
SOB
8:00 - 16:00
NIEDZ
NIECZYNNE

Fryzjer Kraków Zabłocie

Nasi klienci

Jak często zdarzyło Ci się wyjść z salonu fryzjerskiego niezadowolonym? Niestety mnóstwo osób doskonale zna to uczucie, gdy wyczekiwana wizyta u fryzjera kończy się rozczarowaniem. Jest to często związane z brakiem współpracy i zrozumienia z jego strony lub też z niedostateczną wiedzą i umiejętnościami. A przecież włosy to niezwykle ważny element naszego wyglądu, który przykuwa uwagę i staje się poniekąd naszą wizytówką.

Dlatego Twoimi włosami powinien się zająć najlepszy fryzjer Zabłocie – Hairmate. W naszym salonie znajdziesz ludzi, którym możesz zaufać. Jesteśmy przekonani, że zespół Hairmate spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że Twoja fryzura będzie idealnym dziełem sztuki. Jesteśmy tu po to, aby spełniać marzenia naszych klientów o pięknych, zadbanych włosach, które wyglądają modnie, ale jednocześnie doskonale pasują do ich charakteru i osobowości.

Dlaczego uważamy, że jesteśmy najlepsi? Cóż, nasz zespół składa się z doświadczonych, pełnych pasji ludzi, dla których fryzjerstwo to nierozłączna część ich życia. Włosy po prostu nas fascynują i stanowią dla nas ciągłe wyzwanie, któremu pragniemy podołać. Czerpiemy ogromną przyjemność z możliwości nadawania im kształtów i kolorów, które doskonale oddają charakter konkretnej osoby. Wówczas fryzura staje się integralną częścią jej osobowości i jest to dla nas ogromnym sukcesem.

Często bawimy się możliwościami, które dają nam włosy, ale bardzo dobrze wiemy, że w tym zawodzie trzeba cały czas pogłębiać swoją wiedzę. Nie boimy się tego, a wręcz z niecierpliwością wyczekujemy możliwości zdobycia informacji na temat kolejnych nowinek ze świata profesjonalnego fryzjerstwa. Dlatego właśnie nieustanie uczestniczymy w szkoleniach w całej Europie, dzięki którym również możemy twierdzić, że Hairmate to najlepszy fryzjer Zabłocie.

Staramy się, aby zakres naszych usług spełniał potrzeby wszystkich osób, które decydują się nas odwiedzić. Dlatego nasz zespół to różnorodne osobowości i również eksperci w różnych dziedzinach tej trudnej sztuki. Mamy więc fachowców specjalizujących się w pięknych i modnych cięciach, doskonale wykonywanych koloryzacjach, niezwykłych stylizacjach (również tych bardzo oryginalnych), czy idealnie podciętym zaroście. Mamy pełen pakiet profesjonalistów, którzy są w stanie zająć się każdym klientem, spełniając przy tym jego wszystkie oczekiwania.

Mamy świadomość tego, że każda osoba przekraczająca próg naszego salonu to indywidualność, której nie należy stawiać w sztywnych ramach. Dlatego w pierwszej kolejności staramy się poznać naszego klienta, dowiedzieć się kim jest i jakie są jego oczekiwania. Wsłuchujemy się w potrzeby wszystkich osób siadających na naszych fotelach, aby móc przedstawić im najdoskonalszą wizję tego, jak mogą wyglądać. Komunikacja jest tutaj kluczem do sukcesu, którym jest wspaniała fryzura i satysfakcja zarówno klienta, jak i samego fryzjera. A przecież włosy to niezwykle ważny element naszego wyglądu, który przykuwa uwagę i staje się poniekąd naszą wizytówką.