MIASTA
MARKA

Keratyna

Keratyna

Keratyna do włosów

Usługa keratynowa w Hairmate

Keratyna to białko, które stanowi jeden z podstawowych elementów budujących nasze włosy. Jest ono wytwarzane w mieszkach włosowych i znajduje się zarówno w korze, jak i osłonce włosa. Keratyna zawiera mnóstwo wartościowych składników, które wpływają na zdrowie i kondycję naszych włosów. Z tego względu, jej ewentualne niedobory są niemal od razu zauważalne. Nic więc dziwnego, że obecnie we fryzjerstwie używana jest płynna keratyna do włosów, która nie tylko doskonale je odżywia, ale także skutecznie prostuje.

Keratyna do włosów – niezwykłe działanie

Braki keratyny można uzupełnić, stosując odpowiednią pielęgnację włosów, której częścią jest na przykład odżywka z keratyną. Zabiegi z użyciem tego ważnego dla zdrowia włosów białka mogą polepszyć ich kondycję zarówno na zewnątrz, jak i od środka. W efekcie włosy stają się między innymi mocniejsze, bardziej lśniące i sprężyste, a także odporniejsze na negatywne skutki poddawania ich najróżniejszym zabiegom. Po zastosowaniu keratyny włosy mniej się puszą i elektryzują, a do tego łatwiej się je rozczesuje i stylizuje. Poprawa jest zatem widoczna gołym okiem.

W ostatnich latach jednym z najpopularniejszych zabiegów fryzjerskich jest też prostowanie keratynowe włosów za pomocą keratyny. Warto jednak pamiętać, że zabieg ten powinien być wykonywany przez profesjonalistów w salonie fryzjerskim.

Hairmate – keratyna do prostowania włosów

Keratyna na włosy doskonale wpływa na ich wygląd i zdrowie, ale przede wszystkim pozwala też uzyskać efekt gładkich i prostych włosów na długi czas. Poddając się takiemu zabiegowi w salonie Hairmate, można liczyć na to, że ten spektakularny efekt utrzyma się nawet przez kilka miesięcy. Co więcej, dzięki temu, iż jest on przeprowadzany przez profesjonalistów z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, prostowanie włosów przy pomocy keratyny jest dla nich całkowicie bezpieczne. Jeśli więc chcecie zrobić coś dobrego dla swoich włosów, a przy okazji cieszyć się pięknymi, prostymi kosmykami, jak najszybciej umówcie się na wizytę w salonie Hairmate. Sprawdź także inne usługi, które dla Ciebie przygotowaliśmy np. modelowanie lub koloryzacja włosów.

Najnowsze trendy. Aktualne stylizacje. Good vibes, great hair.