MIASTA
MARKA

Koloryzacja i strzyzenie

Koloryzacja i strzyzenie

Pakiet strzyżenie i koloryzacja w promocyjnej cenie wraz z konsultacją fryzjera Hairmate.

Wszyscy kochają metamorfozy i haute couture. My dbamy o to abyś codziennie wyglądała pięknie i czuła się naturalnie. Nasze cięcia to wynik ustawicznych szkoleń całego zespołu, obecności na najlepszych pokazach w Polsce i za granicą, a przede wszystkim to efekt naszego nieprzerwanego poszukiwania tego co najbardziej świeże i najpiękniejsze w modzie.

Jeśli do tego dołożymy koloryzację, wtedy naszą pracę lubimy najbardziej. Możemy więcej. Dajemy więcej.

Pakiet koloryzacja i strzyżenie wraz z konsultacją fryzjera Hairmate.

Koloryzacja we fryzjerstwie to zaraz po strzyżeniu najważniejszy filar naszego zawodu. W salonach HAIRMATE nieustannie poszerzamy wiedzę z zakresu koloryzacja włosów, uczymy się nowych technik nakładania farb, wyjeżdżamy na zagraniczne szkolenia, bierzemy udział w konkursach fryzjerskich, pracujemy na sesjach zdjęciowych i przy teledyskach. Czerpiemy inspiracje z każdego projektu i od każdej osoby z jaką mamy możliwość pracować lub szkolić się. Dobry fryzjer to taki, który ciągle się rozwija. HAIRMATE to kopalnia ludzi ambitnych, dla których ich praca jest pasją, a miłość do włosów napędza ich do rozwoju własnych umiejętności. 

Nasi styliści pracują na farbach wielu marek m.in. Wella, Schwarzkopf, Goldwell,
La Biosthetique dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać każdy kolor lub odcień jaki Klientka sobie wymarzy.

Najlepsza koloryzacja włosów

Przychodząc do nas na koloryzację włosów każda wizyta, rozpoczyna się od rozmowy z fryzjerem. Dla każdego fryzjera bardzo ważne jest uzyskać informacje:
– kiedy włosy były farbowane ostatni raz,
– jakimi produktami była wykonana koloryzacja włosów,
– jak pielęgnowane były włosy po koloryzacji,
– przedstawienie swoich wymagań.

Wszystkie te informacje przybliżą nas do wykonania perfekcyjnej usługi koloryzacja włosów. Podczas wizyty dobry fryzjer kolorysta dokładnie omówi, w jaki sposób włosy zostaną zafarbowane, jakim sposobem będzie wykonana koloryzacja włosów (czy będzie nakładany rozjaśniacz) i wspólnie ustalicie, jakie cięcie do nowego koloru będzie odpowiednie, aby kolor był pięknie wyeksponowany. Styliści HAIRMATE zawsze sugerują Klientce najodpowiedniejszy odcień koloru sugerując się jej cerą, kształtem twarzy oraz do jej stylem. 

Koloryzacja – nie masz pomysłu na nowy kolor, a chcesz coś zmienić?

W HAIRMATE nie tworzy się przypadkowych koloryzacji. Każda osoba dostanie propozycję koloryzacji włosów, tak aby wyszła od nas zachwycona swoim nowym lookiem. Do każdej usługi koloryzacji włosów lub usługa koloryzacji wielotonowej zostanie zaproponowana usługa pielęgnacji włosów, tak aby włosy były odżywione, lśniące, sypkie i pięknie się układały. Jeżeli włosy w trakcie wizyty będą rozjaśnione to na pewno fryzjer zaproponuje nałożenie Olaplexu, który chroni i odżywia włosy oraz dba o ich strukturę. 

Usługę koloryzacji włosów najlepiej powtarzać co około 2 miesiące, lub w terminie podanym przez kolorystę (może to być nawet termin co pół roku).
Jednak żeby do tego czasu włosy wyglądały na zadbane, a kolor na żywy i wyrazisty bardzo dobrym sposobem jest umówienie się między wizytami koloryzacji włosów na tonowanie koloru. Usługa trwa około 2h i polega na nałożeniu pół transparentnej farby na włosy, dzięki której kolor odzyskuje blask, odrost jest mniej widoczny, a włosy wyglądają jak po świeżej koloryzacji. 

Koloryzacja włosów cennik

Widełki cenowe usługi koloryzacja włosów zaczynają się od 300 zł a kończą na 700 zł. Ta rozpiętość cenowa została wdrożona ze względu na indywidualne podejście do każdej Klientki. Cena zostaje ostatecznie podana dopiero przez naszego stylistę po wykonanej usłudze. Kwota wynika z długości włosów Klientki, ilości włosów, ilości zużytego materiału oraz brane jest pod uwagę to, czy zostało wykonane strzyżenie damskie podczas koloryzacji włosów. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jaka cena wyniesie Twoja koloryzacja i strzyżenie włosów zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie lub online. W cenniku natomiast podajemy szacunkowe kwoty, gdyż ostateczna cena jest uzależniona od czasu pracy fryzjera oraz zużytych materiałów w ramach usługi.

 

Usługę tę wykonujemy w naszych salonach w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Łodzi.

Do zobaczenia na fotelu! 

Najnowsze trendy. Aktualne stylizacje. Good vibes, great hair.