MIASTA
MARKA

Olaplex

Olaplex

OLAPLEX

Olaplex – co to jest? Jest to rodzaj kuracji z użyciem specjalistycznych produktów, które zapewniają dogłębną regenerację włosów. Trzeba bowiem pamiętać, że mimo ich dużej wytrzymałości zabiegi, którym je poddajemy, mogą niestety naruszać strukturę nawet najmocniejszego włosa. Kuracja Olaplex jest szczególnie polecana osobom, które poddają się intensywnym zabiegom fryzjerskim, takim jak koloryzacja, rozjaśnianie, keratynowe prostowanie włosów, czy trwała ondulacja.

Jak działa Olaplex?

Olaplex do włosów nie jest żadnego typu nawilżającą maską ani odżywką do włosów. Jest to preparat regenerujący włosy, który pozwala odbudować zniszczone podczas agresywnych zabiegów fryzjerskich struktury włosa. Osoby stosujące zabieg Olaplex na przykład podczas farbowania albo dekoloryzacji, mogą więc uzyskać efekt gładszych i bardziej elastycznych włosów, które wyglądają po prostu zdrowiej. Co więcej, włosy stają się również bardziej sprężyste, ale jednocześnie są odporne na puszenie się, które jest prawdziwą zmorą wielu osób. Olaplex może też sprawić, że włosy staną się bardziej podatne na układanie, a ich kolor będzie wyrazistszy.

Olaplex na włosy w Hairmate

Wiemy już, jak wiele korzyści może przynieść naszym włosom Olaplex. Jak stosować jednak tę kurację, aby przyniosła ona oczekiwane efekty? Najlepiej jest oczywiście powierzyć nasze włosy w ręce profesjonalistów. Ofertę salonów Hairmate wzbogaciła właśnie regeneracja Olaplex, która cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Efekty wykorzystania specjalistycznych preparatów po zabiegach wpływających na kondycję włosa są widoczne praktycznie natychmiast. Jeśli więc martwi was wygląd waszych włosów po farbowaniu albo rozjaśnianiu, zastosowanie zabiegów Olaplex może okazać się dla nich najlepszym ratunkiem.

Dzięki doświadczeniu naszych fryzjerów możecie być pewni, iż zabieg zostanie wykonany z największą precyzją. Gwarantujemy więc, że jego efekty będą naprawdę satysfakcjonujące zarówno pod względem zdrowia włosów, jak i ich wyglądu.

Usługę tę wykonujemy w naszych salonach w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Łodzi.

Najnowsze trendy. Aktualne stylizacje. Good vibes, great hair.