MIASTA
MARKA

Koloryzacja wielotonowa

Koloryzacja wielotonowa

Koloryzacja wielotonowa

Koloryzacja wielotonowa – co to znaczy? Jest to technika koloryzacji (inaczej również koloryzacja 3D), w której stosuje się co najmniej dwa kolory bazowe. Dzięki temu możliwe staje się optyczne zwiększenie objętości włosów u fryzjera. Po koloryzacji typu baleyage, czy też sombre i ombre, włosy sprawiają wrażenie, jakby było ich więcej. Nic więc dziwnego, że koloryzację tego typu często określa się jako zabieg zwiększający objętość włosów. Jeśli więc interesuje was koloryzacja 3D, Warszawa, a konkretnie salon Hairmate to najlepsze miejsce, by go wykonać.

Koloryzacja wielotonowa jest rodzajem koloryzacji, która umożliwia nadanie włosom kilku różnych odcieni. Może być stosowana do włosów o naturalnym kolorze i farbowanych. W efekcie można otrzymać włosy w wielu kolorach.

Sprawdź co jeszcze mamy do zaoferowania

W Hairmate mamy wiele usług, które mogą Cię zainteresować. Koloryzacja włosów, pielęgnacja włosów lub modelowanie to tylko niektóre z nich.

W cenniku podajemy szacunkowe kwoty, gdyż ostateczna cena jest uzależniona od czasu pracy fryzjera oraz zużytych materiałów w ramach usługi.

 

Usługę tę wykonujemy w naszych salonach w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Łodzi.

Najnowsze trendy. Aktualne stylizacje. Good vibes, great hair.