MIASTA
MARKA

Przedluzanie wlosow – Wlosy slowianskie

Przedluzanie wlosow – Wlosy slowianskie

Włosy słowiańskie

Włosy najwyżej cenione na całym świecie za swoją miękkość, gładką strukturę i jedwabisty połysk. Włosy bardzo dobre gatunkowo tzw. REMY, czyli cięte zgodnie z kierunkiem łuski, co zapobiega ich plątaniu, są miękkie, farbowane w trakcie obróbki na około 30 kolorów. Duża gama kolorystyczna sprawia, że są one najpopularniejsze wśród profesjonalnych stylistów przedłużania włosów w salonach. Można je zamawiać w strukturze prostej lub, na specjalne zamówienie, falowanej, ewentualnie kręconej (skręt jest im nadany poprzez zrobienie trwałej).

Ogólnie włosy słowiańskie po obróbce wymagają dużego nawilżenia i odpowiedniej pielęgnacji. Można poddawać je wszelkim zabiegom stylizacyjnym, takim jak: prostowaniu i kręceniu oraz farbowaniu. Przy prawidłowej pielęgnacji, włosy można nosić do 18 miesięcy. W przypadku nieodpowiedniej pielęgnacji, włosy tracą połysk, a łuska włosa pozostaje otwarta, co może powodować plątanie i trudności w użytkowaniu. Okres noszenia włosów blond jest krótszy o połowę, gdyż włos został poddany intensywnej dekoloryzacji, co wpływa na ich krótszą trwałość. W celu bezproblemowego noszenia włosów przedłużanych, zapytaj swojego stylistę o najwyższej jakości włosy do przedłużania, dobrane do nich kosmetyki pielęgnacyjne, zasady pielęgnacji oraz gwarancję na włosy.

W salonach Hairmate stosujemy różni techniki przedłużania i zagęszczania w zależności od oczekiwań i sugestii naszych Klientów. Włosy słowiańskie możemy przedłużyć metodą ultradźwiękową, keratynową i za pomocą tulejek.

Ultradźwiękowe przedłużanie włosów to metoda zaawansowana technologicznie. Łączenie włosów odbywa się za pomocą specjalnie skonstruowanego urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe, które pełnią rolę aktywizowania miejsc połączeń włosa bez niszczenia włosów i jakiegokolwiek wpływu na skórę głowy. Potocznie ta metoda bywa nazywana metodą „zimnej fuzji”, co oznacza łączenie na zimno. Urządzenie do ultradźwięków działa punktowo i precyzyjnie, na powierzchnię znajdującą się między płytkami zlokalizowanymi na końcówkach urządzenia. Poprzez emisję ultradźwięków urządzenie wprowadza w drgania cząsteczki kreatyny i to zjawisko powoduje zmianę jej struktury i powoduje łączenia łuski keratynowej z naturalnym włosem. Za pomocą tej metody uzyskujemy płaskie dyskretne łączenia, mniej widoczne i wyczuwalne w porównaniu do użycia tradycyjnej zgrzewarki. Nie musimy obawiać się, że włosy ulegną splątaniu przy odroście nawet przekraczającym 3cm. Takie łączenia polecane są dla włosów suchych i zniszczonych. Wskazane są także dla klientek uczulonych na metale stosowane w metodzie na mikroringi. Włosy połączone metodą ultradźwiękową można nosić ok. 6 miesięcy.

Zalety przedłużania włosów metodą ultradźwiękową

– trwałe połączenie,

– długotrwały efekt,

– płaskie, dyskretne łączenia,

– tak połączone włosy można dłużej nosić niż łączone zgrzewarką, bez obaw o plątanie się włosów,

– łączenie włosów bez zastosowania zgrzewarki wytwarzającej ciepło mogącej zniszczyć włosy,

– precyzyjne punktowe działanie łączenia włosów,

– stosowanie keratyny, naturalnego budulca włosów jako spoiwa,

– możliwość doczepiania kilku pasemek jednocześnie, co skraca znacząco cały zabieg,

– wskazane dla klientek uczulonych na metale.

CENNIK:

Przedłużanie całościowe 2 500- 3 500 PLN

Przedłużanie częściowe – wycena indywidualna

Zdjęcie włosów 100- 200 PLN

Podciągnięcie włosów 200- 400 PLN