fbpx

[email protected] / (+48) 533 395 365

Sprawdź jak zdobyć dofinansowanie na szkolenia

Sprawdź
img

Szkolenia fryzjerskie – Hairmate School

Fryzjerstwo bywa ciężką pracą, jednak dla osób z prawdziwą pasją jest ono źródłem ogromnej satysfakcji. W salonach Hairmate każdego dnia odmieniamy nie tylko wygląd naszych klientów, ale często także ich życie. Jest to możliwe dzięki temu, że ufają oni naszej wiedzy i doświadczeniu, którymi teraz chcemy dzielić się z innymi. Wierzymy, że nasze profesjonalne szkolenia fryzjerskie pozwolą ich uczestnikom zdobyć mnóstwo cennych umiejętności zarówno w zakresie technik fryzjerskich, jak i opieki nad klientem.

model
model

Szkolenia fryzjerskie dla początkujących i zaawansowanych

Do kogo skierowana jest nasz oferta? Tak naprawdę do wszystkich osób, które widzą swoją przyszłość w tym zawodzie. Każde organizowane przez nas szkolenie fryzjerskie od podstaw dostarcza jego uczestnikom wiedzy teoretycznej, która jest następnie uzupełniana zajęciami praktycznymi. Wystarczy więc pasja i otwartość na nowe informacje i umiejętności, aby krok po kroku nauczyć się podstaw fryzjerstwa.

Z kolei nasze szkolenia fryzjerskie dla zaawansowanych to idealna okazja do poznania nowych, innowacyjnych oraz niezwykle ekscytujących technik strzyżenia i wykańczania fryzur, koloryzacji, czy stylizacji włosów. Pozwalają one nie tylko wiele się nauczyć, ale także rozbudzić kreatywność doświadczonych fryzjerów.

Hairmate – szkolenia fryzjerskie Warszawa

Niezależnie od tego, czy zaczynasz od podstaw, masz już doświadczenie w zawodzie albo decydujesz się na indywidualne szkolenie fryzjerskie pod naszym okiem – Hairmate gwarantuje Ci najwyższą jakość usług. Być może interesuje Cię szkolenie fryzjerskie obejmujące fryzury męskie lub damskie? A może jednak chcesz się skupić wyłącznie na stylizacji włosów albo do dawna marzą Ci się szkolenia fryzjerskie z koloryzacji? W Hairmate nie ma złych odpowiedzi!

Nie zwlekaj i sprawdź, jak rozplanowane są nasze szkolenia fryzjerskie 2021. Na stronach Hairmate znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat tego, co obejmuje każde nasze szkolenie fryzjerskie – cena, czas trwania, terminy, czy zakres tematyczny. Nie pozwól nam na siebie czekać!

model

Szkolenia fryzjerskie Hairmate School

Salony HAIRMATE to wyjątkowe miejsca na mapie Warszawy, stworzone przez wyraziste osobowości, dla których fryzjerstwo to znacznie więcej niż tylko praca. Wierzymy, że wiedzą i doświadczeniem należy się dzielić, a pasją zarażać, dlatego uruchomiliśmy HAIRMATE School.

Oferujemy kompletną edukację w naszej branży. Od nauki fundamentalnych umiejętności fryzjerskich, poprzez nowoczesną obsługę klienta w salonie, aż po analizę aktualnych trendów w stylizacjach.

Nie musisz posiadać wieloletniego doświadczenia, na początek wystarczy ambicja, konsekwencja i determinacja. Przyjedziemy do Twojej miejscowości z zespołem HAIRMATE z misją przygotowania Cię do pracy w najlepszych salonach fryzjerskich w Polsce i za granicą!