Pracownia fryzjerska Warszawa

Pracownia fryzjerska Warszawa 1

Marka Hairmate działa na polskim rynku już od 2014 roku, kiedy to powstała pierwsza pracownia fryzjerska w Warszawie. Zespół doświadczonych i pełnych pasji mistrzów fryzjerstwa to znak szczególny Hairmate, a dodając do tego niebanalny, designerski wystrój wnętrz każdego z salonów, otrzymujemy połączenie doskonałe.

Pierwsza pracownia fryzjerska Hairmate została otwarta w warszawskiej 19. Dzielnicy na osiedlu Wola. Ogromny sukces i zainteresowanie klientów sprawiły jednak, że w niedługim czasie powstały również salony na Zielonym Żoliborzu oraz na Mokotowie. Ale Hairmate nie ogranicza swojej działalności wyłącznie do stolicy, w związku z czym z usług naszych kreatywnych fryzjerów mogą również korzystać klienci z Krakowa.

To z pewnością nie koniec ekspansji dobrej energii Hairmate, ale póki co zapraszamy do odwiedzania już działających salonów.

Pracownia fryzjerska Warszawa 3 Pracownia fryzjerska Warszawa 5

Pracowania fryzjerska Warszawa

Hairmate to niezwykle stylowa pracownia fryzjerska stworzona przez ludzi zakochanych w tym zawodzie. Nasz team składający z wyjątkowo barwnych osobowości wyróżnia się bardzo profesjonalnym podejściem do wszystkich klientów oraz ogromną kreatywnością w pracy z nimi. Zależy nam na tym, aby każde cięcie, koloryzacja, czy stylizacja w pełni odpowiadała zarówno panującym aktualnie trendom, jak i waszym osobowościom.

Hairmate ? nowoczesna pracownia fryzjerska

Pracownia fryzjerska Hairmate powstała w Warszawie, gdzie obecnie działają już aż trzy nasze salony. Światowej klasy specjaliści oraz indywidualne podejście do klientów sprawiły, że nasza renoma wykroczyła poza kręgi warszawskie. Dlatego też zdecydowaliśmy się również na otwarcie salonu Hairmate w Krakowie. Zachęcamy do odwiedzania każdej z naszych pracowni, w których znajdziecie fachowców z dużym doświadczeniem, otwartych na wasze potrzeby i nowinki z fryzjerskiego podwórka. Stwórzmy wspólnie fryzurę, z którą będziesz się w pełni identyfikować!

Pracowania Fryzjerska