CITIES
BRAND

Dekoloryzacja Wroclaw

Dekoloryzacja Wroclaw

Dekoloryzacja Wrocław – przemiana z pomocą fryzjera z Wrocławia

Dekoloryzacja włosów to zabieg, który pozwala na usunięcie niechcianej barwy z włosów farbowanych. Zwykle jest to proces skomplikowany i wymagający specjalistycznej wiedzy oraz produktów o odpowiednich składnikach. Właśnie dlatego polecamy skorzystanie z umiejętności profesjonalnego fryzjera, który zapewni Twoim kosmykom bezpieczeństwo

Nasze studio znane jest z wysokiej jakości usług, w tym dekoloryzacji i koloryzacji. Główną zaletą jest fakt, że używamy najlepszych produktów na rynku, takich jak np. dekoloryzator do włosów wiodących marek. Dzięki temu ściąganie kolorów z włosów farbowanych przebiega bezpiecznie, nie niszczy włosów, a także zapewnia efekt odżywienia. Mamy możliwość wykonania dla Ciebie prawdziwej metamorfozy.

Dekoloryzacja u fryzjera we Wrocławiu – odzyskaj naturalny pigment swoich włosów!

Dekoloryzacja włosów z ciemnego koloru polega na rozjaśnianiu metodą z użyciem specjalnego produktu – dekoloryzatora. Zalecane jest wykonywanie go w salonach fryzjerskich, gdzie maleje ryzyko trwałego zniszczenia pasm. Wykwalifikowani fryzjerzy dobiorą odpowiednie kosmetyki, dzięki którym przeprowadzą udaną rekonstrukcję koloru, następnie rozjaśnią Twój odrost, a nawet wyczarują przepiękny baleyage! Najnowsze technologie pozwolą pozostawić Twoje kosmyki miękkimi i odbudowanymi.

Czas potrzebny na skuteczny powrót do pierwotnego koloru zależy od wielu czynników, w tym od typu, struktury i koloru włosów, a także od efektu, jaki chcemy osiągnąć. W zależności od opisanych elementów, dla niektórych zabieg może trwać zaledwie 2 godziny, dla innych – nawet 5. Po zakończeniu tego etapu, fryzjer dobiera odpowiednią farbę do koloryzacji. Zmiana koloru pasemek jest procesem indywidualnym, zależącym od preferencji klienta. W salonie oferujemy rozmaite zabiegi koloryzacyjne, a świetne farby, które wykorzystujemy zawierają wysokojakościowe barwniki i to z ich pomocą stworzymy dla Ciebie fryzurę, która naprawdę zmieni Twój wygląd!

Dlatego też, jeśli jesteś niezadowolona ze swojego koloru, zapraszamy do profesjonalnego salonu – Hairmate Fryzjer Wrocław czeka na Ciebie. Zespół profesjonalistów zapewni Ci najlepsze usługi, np. strzyżenie, ściągnięcie koloru i koloryzację. Codziennie umożliwiamy klientom niesamowite zmiany na lepsze. Ty też zrób coś dobrego dla siebie i już teraz umów się na zabieg w naszym salonie!