MIASTA
MARKA

Pielegnacja wlosow

Pielegnacja wlosow

Pielęgnacja włosów

Usługa pielęgnacji w Hairmate

Pielęgnacja włosów kręconych, blond albo zniszczonych, czy też pielęgnacja włosów po keratynowym prostowaniu i innych zabiegach fryzjerskich wymaga zastosowania nieco innych technik i kosmetyków. Każdy z nas na co dzień musi przecież radzić sobie z kosmykami, które mają różnorodne problemy. Na szczęście możemy jednak korzystać z pomocy profesjonalistów z Hairmate, przed którymi na przykład pielęgnacja włosów wysokoporowatych, średnioporowatych i niskoporowatych nie ma żadnych tajemnic.

Hairmate – pielęgnacja włosów męskich i damskich

Naturalna pielęgnacja włosów cienkich i rzadkich, falowanych albo przetłuszczających się może nie wystarczać. Oczywiście można sobie pomagać domowymi sposobami, ale jeśli chcemy uzyskać widoczne efekty, najlepiej jest się udać po wsparcie do eksperta. Zwłaszcza jeśli zdecydowaliśmy się poddać nasze fryzury najróżniejszym zabiegom.

Pielęgnacja włosów rozjaśnianych lub farbowanych często wymaga zastosowania specjalnych preparatów, które szybko poprawią ich kondycję. Szczególnie ważna może się tu okazać pielęgnacja włosów po dekoloryzacji, które są poddawane działaniu silnych substancji wypłukujących pigmenty z włosów. Dobrze jest zatem zdać się na doświadczenie fryzjera z Hairmate, który dobrze zaopiekuje się naszymi kosmykami.

Fachowa pielęgnacja rudych włosów farbowanych – czy to ważne?

Wszystkie włosy wymagają odpowiednio dobranej do ich potrzeb pielęgnacji. Konieczne jest zatem określenie ich potrzeb, a następnie ich skuteczne zaspokajanie. Inaczej będzie wyglądała pielęgnacja siwych włosów albo pielęgnacja włosów blond, a jeszcze inaczej często czasochłonna pielęgnacja przetłuszczających się włosów. W każdym z tych przypadków ogromnym wsparciem będzie z pewnością dobry fryzjer, który doradzi jak postępować w konkretnym przypadku i zaproponuje odpowiednie zabiegi.

Niezależnie więc od tego, czy interesuje was pielęgnacja włosów po botoksie lub pielęgnacja włosów farbowanych, a może to, jak zatroszczyć się o cienkie i rzadkie kosmyki – fachowcy Hairmate są do waszej dyspozycji. Mamy świadomość tego, że pielęgnacja włosów zniszczonych i wymagających jest szczególnie trudna, dlatego chętnie pomagamy naszym klientom w poradzeniu sobie z tym zadaniem. W ofercie naszego salonu znajduje się również pielęgnacja produktami Moroccanoil, które idealnie nadadzą się do włosów farbowanych i osłabionych.

Usługę tę wykonujemy w naszych salonach w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Łodzi.

Najnowsze trendy. Aktualne stylizacje. Good vibes, great hair.