MIASTA
MARKA

Dekoloryzacja Warszawa

Dekoloryzacja Warszawa

Dekoloryzacja włosów Warszawa

Usługa dekoloryzacji w Hairmate Warszawa

Zmiany są nieodzowną częścią naszego życia i co najważniejsze na niektóre z nich możemy mieć wpływ. Tak jest między innymi z kolorem naszych włosów, który jesteśmy w stanie dowolnie zmieniać z pomocą utalentowanego fryzjera. A co jeśli potrzebna jest nam dekoloryzacja? Fryzjer Warszawa i salon Hairmate to najlepsze miejsca, by wykonać taki zabieg. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem już dziś!

Profesjonalna dekoloryzacja włosów – Warszawa

Tak zwane ściąganie koloru z włosów nie należy do najłatwiejszych zabiegów, dlatego, jeśli planujecie go wykonać, koniecznie skorzystajcie z usług ekspertów, których znajdziecie w Hairmate. Jeśli chodzi o taką usługę, jak właśnie dekoloryzacja, cena może się wahać od 450 do 1200 złotych. Wiele zależy tu od różnych czynników, takich jak na przykład długość włosów, czy ich aktualny kolor. Jeżeli interesuje was oferta Hairmate, w tym dekoloryzacja, cennik z aktualnymi informacjami znajdziecie na naszej stronie. A jeśli potrzebujecie więcej informacji na ten temat, zapraszamy do kontaktu z nami.

Coś więcej niż dekoloryzacja

Jeśli samo ściąganie koloru z włosów nie wystarcza i chcesz zmienić coś więcej, sprawdź inne zabiegi dostępne w naszych salonach. Jesteśmy pewni, że odpowiednie strzyżenie damskie lub stylowe modelowanie zmieni Twoje oblicze nie do poznania.

W cenniku podajemy szacunkowe kwoty, gdyż ostateczna cena jest uzależniona od czasu pracy fryzjera oraz zużytych materiałów w ramach usługi.