MIASTA
MARKA

Pielegnacja Moroccanoil

Pielegnacja Moroccanoil

Pielęgnacja Moroccanoil

W salonach Hairmate możecie znaleźć również kosmetyki do pielęgnacji włosów marki Moroccanoil. Cieszące się w Polsce coraz większą popularnością, zyskały również zaufanie stylistów Hairmate.
Głównym składnikiem całej marki jest olejek arganowy, a produkty do mycia włosów nie zawierają siarczanów, parabenów i fosforanów. Są bezpieczne dla włosów farbowanych i na tyle łagodne, że można je stosować codziennie. Marka Moroccanoil stworzyła różne serie swoich kosmetyków do każdego rodzaju włosów.

Linie kosmetyków Moroccan Oil

  • Hydration – to seria nawilżająca, w której skład wchodzi: szampon, odżywka, maska nawilżająca. Dedykowana dla osób o gęstych, grubych włosach.
  • Smooth – to seria wygładzająca. Pielęgnacja kosmetykami tej linii najlepiej sprawdzi się przy włosach trudnych do ujarzmienia, puszących się.
  • Repair – to seria naprawcza. Kosmetyki z tej serii w widoczny sposób poprawiają kondycję włosów. Linia regenerująco-nawilżająca delikatnie usuwa pozostałości po wcześniejszych zabiegach chemicznych, a przy tym nawilży i wzmocni włos. Dedykowane dla włosów słabych i zniszczonych.
  • Curl – to seria stworzona z myślą o włosach kręconych. Włosy po pielęgnacji tą serią będą bardziej elastyczne, odpowiednio nawilżone, co wzmocni i poprawi skręt włosów.
  • Volume – to seria stworzona dla włosów cienkich. Długotrwale zwiększa ich objętość, ułatwia rozczesywanie, bez obciążenia. Włosy po takiej pielęgnacji będą uniesione od nasady i pełne blasku.

Nasi styliści tworzą dla każdego Klienta indywidualnie stworzony zestaw pielęgnacyjny z rożnych serii dedykowany do konkretnego typu włosów biorąc pod uwagę wszystkie czynniki: stan włosów, stopień porowatości włosa, dotychczasowe i planowane zabiegi, częstotliwość mycia włosów. Przy każdej usłudze pielęgnacji stosujemy również bestseller marki, jakim jest kuracja w postaci olejku do włosów.

Usługę tę wykonujemy w naszych salonach w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Łodzi.