MIASTA
MARKA

Upiecia ślubne

Upiecia ślubne

Ślub to wyjątkowo ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety. Nie może więc dziwić to, że wszystkie panny młode chcą szczególnie zadbać o swój wygląd w tym szczególnym dniu. Ogromne znaczenie dla wielu z nich ma przede wszystkim odpowiednio dobrane i precyzyjnie wykonane upięcie ślubne. Warto więc z dużym wyprzedzeniem zdecydować, jakie rozwiązania nas interesują, by sprawdzić, jak sprawdzą się one w praktyce. Koniecznie trzeba też znaleźć dobrego fryzjera, który zadba o to, aby taka ślubna stylizacja wyglądała po prostu pięknie.

Romantyczne upięcie ślubne

Obecnie możemy przebierać w najróżniejszych koncepcjach dotyczących tego, jak może wyglądać nasza ślubna fryzura. Większość kobiet przede wszystkim pragnie jednak, by w jakimś sensie upięcie to było po prostu romantyczne, tak by pasowało do charakteru uroczystości. Wielu osobom na myśl przychodzi od razu najbardziej klasyczne upięcie ślubne – kok. Jest on przecież bardzo elegancki i istnieje sporo jego wariacji, które mogą pasować do rysów twarzy każdej panny młodej.

W ostatnich latach bardzo modne stały się też śluby w stylu rustykalnym. Do tego klimatu idealnie pasuje więc upięcie ślubne z warkoczem, które bez wątpienia wygląda też bardzo romantycznie. Oczywiście zawsze warto również stawiać na delikatne upięcia na rozpuszczonych włosach, które prezentują się bardzo naturalnie i dziewczęco.

Upięcie ślubne w Hairmate

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj upięcia się zdecydujemy, zadanie jego wykonania musimy powierzyć fachowcowi. Powinien być to fryzjer z doświadczeniem, który jest w stanie stworzyć nie tylko piękną i oryginalną stylizację, ale także taką fryzurę, która w doskonałej formie przetrwa nawet całonocną zabawę.

Dlatego zapraszamy wszystkie panny młode do salonów Hairmate. Nasz zespół składa się z niezwykle utalentowanych i kreatywnych ekspertów w dziedzinie fryzjerstwa, którzy są otwarci na potrzeby klienta. Z chęcią wysłuchamy waszych pomysłów i zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym wasze upięcia ślubne będą po prostu idealne. Przed ślubem warto zadbać także o to, by włosy były w jak najlepszej kondycji, która będzie wpływała na ich objętość i połysk. W tym celu zachęcamy do skorzystania z takich usług jak pielęgnacja włosów lub olapex.

Usługę tę wykonujemy w naszych salonach w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Łodzi.