MIASTA
MARKA

Dekoloryzacja Wroclaw

Dekoloryzacja Wroclaw

Dekoloryzacja Wrocław – przemiana z pomocą fryzjera z Wrocławia

Dekoloryzacja włosów to zabieg, który pozwala na usunięcie niechcianej barwy z włosów farbowanych. Zwykle jest to proces skomplikowany i wymagający specjalistycznej wiedzy oraz produktów o odpowiednich składnikach. Właśnie dlatego polecamy skorzystanie z umiejętności profesjonalnego fryzjera, który zapewni Twoim kosmykom bezpieczeństwo

Nasze studio znane jest z wysokiej jakości usług, w tym dekoloryzacji i koloryzacji. Główną zaletą jest fakt, że używamy najlepszych produktów na rynku, takich jak np. dekoloryzator do włosów wiodących marek. Dzięki temu ściąganie kolorów z włosów farbowanych przebiega bezpiecznie, nie niszczy włosów, a także zapewnia efekt odżywienia. Mamy możliwość wykonania dla Ciebie prawdziwej metamorfozy.

Dekoloryzacja u fryzjera Wrocław – odzyskaj naturalny pigment swoich włosów!

Dekoloryzacja włosów z ciemnego koloru polega na rozjaśnianiu metodą z użyciem specjalnego produktu – dekoloryzatora. Zalecane jest wykonywanie go w salonach fryzjerskich, gdzie maleje ryzyko trwałego zniszczenia pasm. Wykwalifikowani fryzjerzy dobiorą odpowiednie kosmetyki, dzięki którym przeprowadzą udaną rekonstrukcję koloru, następnie rozjaśnią Twój odrost, a nawet wyczarują przepiękny baleyage! Najnowsze technologie pozwolą pozostawić Twoje kosmyki miękkimi i odbudowanymi.

Czas potrzebny na skuteczny powrót do pierwotnego koloru zależy od wielu czynników, w tym od typu, struktury i koloru włosów, a także od efektu, jaki chcemy osiągnąć. W zależności od opisanych elementów, dla niektórych zabieg może trwać zaledwie 2 godziny, dla innych – nawet 5. Po zakończeniu tego etapu, fryzjer dobiera odpowiednią farbę do koloryzacji. Zmiana koloru pasemek jest procesem indywidualnym, zależącym od preferencji klienta. W salonie oferujemy rozmaite zabiegi koloryzacyjne, a świetne farby, które wykorzystujemy zawierają wysokojakościowe barwniki i to z ich pomocą stworzymy dla Ciebie fryzurę, która naprawdę zmieni Twój wygląd!

Dlatego też, jeśli jesteś niezadowolona ze swojego koloru, zapraszamy do profesjonalnego salonu. Zespół profesjonalistów zapewni Ci najlepsze usługi, np. strzyżenie, ściągnięcie koloru i koloryzację. Codziennie umożliwiamy klientom niesamowite zmiany na lepsze. Ty też zrób coś dobrego dla siebie i już teraz umów się na zabieg w naszym salonie!