CITIES
BRAND

Hairtalk

Hairtalk

Hairtalk extensions – przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą hairtalk

Dzięki metodzie hairtalk extension, Twoje wymarzone włosy są na wyciągnięcie ręki. Pragniesz naturalnego, długotrwałego efektu przedłużonych, gęstych i lśniących kosmyków, ale nie chcesz narażać ich na szkodliwe działanie? Wybierz hairtalk extensions – innowacyjną metodę przedłużania i zagęszczania włosów, która rewolucjonizuje rynek.

Hairtalk extensions to unikalna metoda przedłużania włosów, która wykorzystuje najwyższej jakości włosy na żyłce naturalne. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną zdrowych, lśniących i gęstych kosmyków. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje na temat tej metody, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zabieg przedłużanie włosów metodą hairtalk

Hairtalk proponuje innowacyjne podejście, które zachowuje stan łuski włosowej, nie niszcząc jej. Włosy są mocowane do taśmy ręcznie, dzięki czemu są mniej widoczne i zapewniają naturalny efekt. Metoda ta jest niezwykle delikatna dla włosów i nie wymaga użycia ciepła, co z kolei pozytywnie wpłynie na ich kondycję. Co więcej, zabieg ten trwa mniej niż godzinę, więc po upływie tego czasu będziesz mogła cieszyć się swoją nową fryzurą niemalże natychmiast! Ponadto jej pielęgnacja będzie wyjątkowo łatwa, dzięki czemu oszczędzisz swój cenny czas, nie tracąc go na dłuższe mycie pasemek.

Metoda kanapkowa z wykorzystaniem taśmy hairtalk pro

Technika metody kanapkowej polega na umieszczeniu własnych włosów pomiędzy dwoma pasmami hairtalk extensions. Każde pasmo hairtalk jest szerokości 3 cm, co pozwala na odpowiednie dopasowanie go do kształtu głowy, dostosowanie wysokości i założenie w sposób, dzięki któremu będzie ono całkiem niewidoczne. Wysokość oraz kolor włosów na żyłce jest zależny od preferencji klienta, a zakładane lekkie pasma wykonane z naturalnych włosów remy pozwolą Ci uzyskać natychmiastową objętość, długość oraz trwałość stylizacji.

Przekonaj się, jak doczepiane włosy na specjalnym hairband mogą wpłynąć na wygląd i samopoczucie. Zajrzyj do naszego salonu fryzjerskiego i miej pewność, że Twoje włosy trafiły w najlepsze możliwe ręce. Zapisz się na wizytę i przekonaj się, czy metoda ta jest właśnie idealna dla ciebie!