MIASTA
MARKAKoloryzacja AIRTOUCH

Pakiet strzyżenie i koloryzacja AIRTOUCH w promocyjnej cenie wraz z konsultacją fryzjera Hairmate

Wszyscy kochają metamorfozy i haute couture. My dbamy o to, abyś codziennie wyglądała pięknie i czuła się naturalnie. Nasze cięcia to wynik ustawicznych szkoleń całego zespołu, obecności na najlepszych pokazach w Polsce i za granicą, a przede wszystkim to efekt naszego nieprzerwanego poszukiwania tego co najbardziej świeże i najpiękniejsze w modzie.

Airtouch to innowacyjna technika koloryzacji, która pozwala na lekkie rozjaśnienie włosów z zachowaniem ich naturalnej podstawy. Mimo poczynionych zmian, dzięki technice Airtouch włosy wyglądają więc nadal naturalnie. Osiągnięcie zamierzonego efektu jest jednak możliwe tylko wtedy, gdy zajmujący się nami fryzjer posiada odpowiednie umiejętności, doświadczenie i wyczucie. Dlatego zachęcamy do korzystania z usług ekspertów Hairmate, którym zaufało już tysiące klientów. Gwarantujemy, że efekt ich pracy będzie doskonały.

W cenniku podajemy szacunkowe kwoty, gdyż ostateczna cena jest uzależniona od czasu pracy fryzjera oraz zużytych materiałów w ramach usługi.

Najnowsze trendy. Aktualne stylizacje. Good vibes, great hair.