MIASTA
MARKA

Przedluzanie wlosow – BALMAIN HAIR

Przedluzanie wlosow – BALMAIN HAIR

Włosy Balmain Hair

Włosy znanej na świecie marki Balmain Hair są miękkie, lśniące, strukturalnie grubsze i sztywniejsze. Balmain Hair są także podatniejsze na zabiegi stylizacyjne, niż włosy słowiańskie, lecz o równie wysokiej jakości, a dzięki większej grubości, bardziej odporne na zabiegi stylizacyjne i niewłaściwą pielęgnację. Rzeczywisty okres noszenia jest zazwyczaj dłuższy – zbliżony do okresu noszenia włosów słowiańskich. Cena naturalnych włosów do przedłużania Balmain Hair jest nieco wyższa, niż włosów słowiańskich.

W Hairmate stosujemy różnie techniki przedłużania i zagęszczania w zależności od oczekiwań i sugestii naszych Klientów. Włosy Balmain Hair możemy przedłużyć metodą TAPE-ON/skin-weft, zwana popularnie kanapkową.

Na czym polega metoda TAPE-ON?

Metoda TAPE-ON/ skin- weft, polega na doklejaniu pasm włosów umieszczonych na silikonowej taśmie. Wykonane są z dwóch zrobionych taśm silikonowych, na których są zamocowane naturalne włosy. Przedłużanie włosów polega na doczepieniu taśmy przy samej linii włosów, tuż przy skórze. Pasek, na którym umieszczone są włosy jest przezroczysty i bardzo lekki, a jednocześnie elastyczny, trwały oraz wytrzymały. Dzięki subtelnym i dyskretnym łączeniom dopasowującym się do każdego kształtu głowy. Efekt jest naturalny, a komfort noszenia nieporównywalny z innymi metodami. Co więcej, taśmy silikonowe umożliwiają szybkie, bezproblemowe, wielokrotne zakładanie tych samych włosów.

Metoda kanapkowa umożliwia przedłużenie i zagęszczenie włosów, dając spektakularny efekt i bujną fryzurę – pasma można wydłużyć nawet o kilkadziesiąt centymetrów! Metoda została stworzona z myślą o kobietach, które lubią często i diametralnie zmieniać swój wizerunek. Metoda kanapkowa zyskuje coraz więcej zwolenniczek, ponieważ umożliwia uzyskanie naturalnego efektu zagęszczenia, który nie wymaga częstych poprawek.

Zalety metody TAPE-ON

Głównym atrybutem metody kanapkowej jest jej nieinwazyjność. To sposób przedłużania i zagęszczania włosów, który praktycznie w ogóle nie wpływa na kondycję naturalnych pasm. Dzięki temu, że łączenia ze specjalnej taśmy silikonowej są elastyczne i zakładane bezinwazyjnie, włosy nie niszczą się. Co więcej, przedłużone tą metoda pasma nie plączą się i nie powstają na nich trudne do rozczesania kołtuny. Taśma silikonowa, którą stosują nasi styliści nie odkleja się, ani też nieoczekiwanie nie zsuwa. Zapewnia to wysoka jakość produktów, specjalna technika zakładania oraz instrukcja prawidłowej pielęgnacji.

 

  • przedłużanie całościowe 2000-4000 PLN
  • przedłużanie częściowe – wycena indywidualna
  • przypięcie włosów na klipsach + modelowanie 200 PLN
  • zdjęcie włosów 100-200 PLN
  • podciągnięcie włosów 200-400 PLN

Usługę tę wykonujemy w naszych salonach w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Łodzi.