MIASTA
MARKA

Najlepszy Fryzjer Kraków

Najlepszy Fryzjer Kraków

Najlepszy fryzjer w Krakowie w idealnej lokalizacji

TYTANO, Dolne Młyny, czyli 15 tysięcy metrów kwadratowych postindustrialnej przestrzeni, która zyskała drugie życie. Działa jako miejsce spotkań twórców i artystów, mody, designu i zabawy, wzajemnej inspiracji i pobudzania kreatywności. świetne miejsce dla najlepszego fryzjera w Krakowie. Świetne miejsce dla Hairmate! Zrewitalizowana, dawna fabryka tytoniu, w której powstała dla Krakusów nowa przestrzeń spotkań, pracy i twórczości, zagościła pierwszą filią Hairmate w Krakowie. Miejsce uwielbiane przez mieszkańców, nieopanowane przez turystyczny zgiełk Starego Miasta, gdzie można pracować w przestrzeniach coworkingowych, zjeść w świetnych restauracjach, zrobić zakupy w modnych butikach. No i oczywiście pójść do fryzjera!

Najlepszy fryzjer Kraków – zaufaj profesjonalistom

Mając 3 salony w Warszawie trudno by było jeszcze ogarniać Kraków, więc najważniejsze było znalezienie odpowiednich mates do prowadzenia miejsca w stolicy Małopolski. I udało się, lepsze ręce nie mogły przyjść do swojego miasta szyldu Hairmate. Magda Dukat i Damian Jekiel – bo o nich mowa – to wybitny fryzjerski duet prowadzący krakowską filię. Trafiliśmy idealnie. Wy też, wpadnijcie się przekonać na własnych włosach. 

W ofercie usługi najwyższej jakości serwowane Wam przez najlepiej wyszkolonych specjalistów. Dbamy o to, by każdy z naszych salonów stał na największym poziomie, bo to oznacza Hairmate. Wpadajcie do nas na strzyżenie, strzyżenie z koloryzacją, lub wcześniejszą dekoloryzacją, strzyżenie z pojaśnieniami, modelowanie, upinanie, keratyną, Olaplex, pielęgnacją i przedłużanie metodą kanapkową. Panów zapraszamy na strzyżenie zwykłe lub barberskie oraz trymowanie brody – zwykłe albo brzytwą. Znajdziemy coś dla każdego.

W Hairmate stawiamy na jakość

Zależy nam na tym, by dostarczać usługi najlepszej jakości, dlatego współpracujemy z najlepszymi markami. Jakość, renoma do sztuki fryzjerskiej – według tych kryteriów wybieramy nasze produkty. Z resztą, nazwy mówią same za siebie: Kevin Murphy, Goldwell, Olaplex, Wella Professionals, La Biosthetique Paris, Waterclouds, Great Lengths. Najlepsi dla najlepszych.

Chcemy, by Hairmate był marką kojarzoną z solidnością, kreatywnością i satysfakcją. Żeby dał Wam to, czego pragniecie, niezależnie który salon odwiedzicie. Dlatego Kraków nie jest tu wyjątkiem – mamy świetnie wykwalifikowany team, który zawsze pomoże Wam osiągnąć to, czego pragniecie. Potrzebujecie dobrego salonu fryzjerskiego w Krakowie? Wpadajcie do Tytano na ulicy Dolnych Młynów 10, przekonajcie się sami. Fryzjer Kraków na was czeka!

Zapraszamy!