BYER
VAREMERKE

BESTE FRISØR I WARSZAWA

BESTE FRISØR I WARSZAWA

HAIRMATE to zespół doskonale wyszkolonych, kreatywnych i otwartych ludzi ale przede wszystkim świetnych fryzjerów. To team pełnych pasji indywidualistów.
Od kiedy powstał brand HAIRMATE w 2015, nie zwalniamy tempa. Nieustannie rozwijamy się, szkolimy i podbijamy kolejne miejsca na mapie kraju. W Warszawie mamy już pięć lokalizacji, ale czujemy, że to jeszcze nie koniec.
Zacznijmy od 2015 roku i 19. Dzielnicy, przy Kolejowej 47. Tam zaczęliśmy tworzyć wizję najlepszego fryzjera w Warszawie. Niedaleko centrum, między Placem Zawiszy a Placem Daszyńskiego, dynamicznie rozwijającej się okolicy ze świetną komunikacją i wygodnym parkowaniem. Doskonałe miejsce, by planować dalszy podbój.
Następny był Żoliborz. Zielony, artystyczny, nowy, stary. Chcieliśmy połączyć wszystkie cechy tej pięknej dzielnicy. Zainspirowani Starym Żoliborzem i czerpiąc z energii Nowego, korzystając z przeszłości dzielnicy i patrzeć w jej przyszłość. Warto wpaść przekonać się jak to wyszło. Zapraszamy do HAIRMATE Żoliborz, przy ul. Rydygiera 16.
W końcu trafiliśmy na Mokotów! Zapracowany, biznesowy, ale też zielony i spokojny. Tam też znaleźliśmy połączenie dwóch światów na Naruszewicza 30. Z jednej strony blisko biurowego zagłębia, a z drugiej cisza i spokój, parki i zieleń. Idealne miejsce, do pracy nad kunsztem artystycznym, dlatego tutaj mieści się też Hairmate School.
Następną pinezkę wbiliśmy na Powiślu, tuż przy Bulwarach Wiślanych, w sąsiedztwie Elektrowni Powiśle. W samym epicentrum najbardziej tętniącej życiem dzielnicy Warszawy. Sprawdźcie sami! Wybrzeże Kościuszkowskie 45.
I nadeszła pora na południe Warszawy, za co za tym idzie – Wilanów.
Ósmy salon HAIRMATE powstał przy ul. Branickiego 9. To cudowna 140sto metrowa przestrzeń pełna designu i dobrego kunsztu fryzjerstwa.
Wizytę w wybranym salonie można zarezerwować telefonicznie lub on-line wybierając fryzjera oraz usługę:
STRZYŻENIE DAMSKIE, KOLORYZACJA + STRZYŻENIE, DEKOLORYZACJA + KOLORYZACJA, STRZYŻENIE MĘSKIE, TRYMOWANIE BRODY, PODGOLENIE BRZYTWĄ, MODELOWANIE, UPIĘCIE, KERATYNA, PIELĘGNACJA, PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW – HAIR TALK, BALMAIN HAIR, METODA TULEJKOWA, WŁOSY SŁOWIAŃSKIE, WŁOSY DZIEWICZE, GREAT LENGHTS
Najlepszy fryzjer w Warszawie nie byłby najlepszy, gdyby nie współpraca z najlepszymi markami. Korzystamy tylko ze sprawdzonych kosmetyków od topowych producentów, żeby zapewnić naszym gościom najwyższą jakość usług. Kevin Murphy, Goldwell, Wella Professionals, Schwarzkopf Professional, Authentic Beauty Concept, System Professional, Marocan Oil, itd.– stawiamy na jakość, profesjonalizm i satysfakcję z efektu, dlatego korzystamy tylko z najlepszych.
Żeby nie pozostać gołosłownym najlepszy fryzjer w Warszawie to taki, który zgarnia nagrody. Chociaż to dopiero początek, my już zbieramy wyróżnienia. Statuetka za najlepszy salon fryzjerski w Polscena Gala Beauty Stars, trafiliśmy do finału Trend Vision Awards, Tymoteusz Pięta, nasz założyciel wśród TOP 5 Fryzjerów zestawienia magazynu F5, nasi fryzjerzy zwyciężyli w konkursie OSIS+ made to create Poland 2020 oraz wystartowali w międzynarodowym finale konkursu, reprezentowaliśmy Polskę na Wella Destination Event 2018 na Malcie, a na początku 2021 Tymoteusz zasiadł w znamienitym gronie jury konkursu TREND VISION 2021. Imponująco prawda? To nas napędza więc dopiero się rozkręcamy.
Równie ważnym – jak nie najważniejszym – wyznacznikiem jakości są oceny naszych gości. Wasze oceny. Bo w końcu na Waszej satysfakcji zależy nam najbardziej. I bardzo jesteśmy wdzięczni, że dajecie wyraz swojemu zadowoleniu. Ocena 4.8/5 na Google i równie wysokie oceny naszych salonów na Facebooku powodują, że dalej chcemy robić to, co robimy i przynosi nam to ogromną radość. Dzięki wielkie!
Bycie najlepszym to nie wszystko. Chcemy korzystać z naszej wiedzy i umiejętności też w innych celach. Zrobić coś dobrego. Dlatego bierzemy udział w akcjach charytatywnych tak często, jak to tylko możliwe. Bo to ludzie tworzą Hairmate, więc chcemy też dać ludziom coś od siebie. Wspieramy Stowarzyszenie Dać Siebie Innym, Fundację Przyjaźni WeGirls, wybory Miss Wheelchair World i Projekt Test. Bo nie ma nic lepszego, jak pasja, która może pomóc innym.
We are your mates. Odwiedź nas, poznaj nas i zostań na dłużej. Zapraszamy!