MIASTA
MARKA

Fryzjer Warszawa

Fryzjer Warszawa

Hairmate – najlepszy fryzjer w Warszawie

HAIRMATE to zespół doskonale wyszkolonych, kreatywnych i otwartych ludzi ale przede wszystkim świetnych fryzjerów. To team pełnych pasji indywidualistów.
Od kiedy powstał brand HAIRMATE w 2015, nie zwalniamy tempa. Nieustannie rozwijamy się, szkolimy i podbijamy kolejne miejsca na mapie kraju. W Warszawie mamy już pięć lokalizacji, ale czujemy, że to jeszcze nie koniec.

Historia marki Hairmate

Pierwszy salon na 19. Dzielnicy

Zacznijmy od 2015 roku i 19. Dzielnicy, przy Kolejowej 47. Tam zaczęliśmy tworzyć wizję najlepszego fryzjera w Warszawie. Niedaleko centrum, między Placem Zawiszy a Placem Daszyńskiego, dynamicznie rozwijającej się okolicy ze świetną komunikacją i wygodnym parkowaniem. Doskonałe miejsce, by planować dalszy podbój.

Salon na Żoliborzu

Następny był Żoliborz. Zielony, artystyczny, nowy, stary. Chcieliśmy połączyć wszystkie cechy tej pięknej dzielnicy. Zainspirowani Starym Żoliborzem i czerpiąc z energii Nowego, korzystając z przeszłości dzielnicy i patrzeć w jej przyszłość. Warto wpaść przekonać się jak to wyszło. Zapraszamy do HAIRMATE Żoliborz, przy ul. Rydygiera 16.

Salon na Mokotowie

W końcu trafiliśmy na Mokotów! Zapracowany, biznesowy, ale też zielony i spokojny. Tam też znaleźliśmy połączenie dwóch światów na Naruszewicza 30. Z jednej strony blisko biurowego zagłębia, a z drugiej cisza i spokój, parki i zieleń. Idealne miejsce, do pracy nad kunsztem artystycznym, dlatego tutaj mieści się też Hairmate School.

Salon na Powiślu

Następną pinezkę wbiliśmy na Powiślu, tuż przy Bulwarach Wiślanych, w sąsiedztwie Elektrowni Powiśle. W samym epicentrum najbardziej tętniącej życiem dzielnicy Warszawy. Sprawdźcie sami! Hairmate Warszawa Powiśle Wybrzeże Kościuszkowskie 45.

Salon na Wilanowie

I nadeszła pora na południe Warszawy, za co za tym idzie – Hairmate fryzjer Wilanów.
Ósmy salon HAIRMATE powstał przy ul. Branickiego 9. To cudowna 140sto metrowa przestrzeń pełna designu i dobrego kunsztu fryzjerstwa.

Hairmate to także najwyższa jakość produktów

Najlepszy TOP fryzjer Warszawa  nie byłby taki, gdyby nie współpraca z najlepszymi markami. Korzystamy tylko ze sprawdzonych kosmetyków od topowych producentów, żeby zapewnić naszym gościom najwyższą jakość usług. Kevin Murphy, Goldwell, Wella Professionals, Schwarzkopf Professional, Authentic Beauty Concept, System Professional, Marocan Oil, itd.– stawiamy na jakość, profesjonalizm i satysfakcję z efektu, dlatego korzystamy tylko z najlepszych.

Opinie i nagrody są najlepszym wyznacznikiem jakości

Żeby nie pozostać gołosłownym najlepszy fryzjer w Warszawie to taki, który zgarnia nagrody. Chociaż to dopiero początek, my już zbieramy wyróżnienia. Statuetka za najlepszy salon fryzjerski w Polscena Gala Beauty Stars, trafiliśmy do finału Trend Vision Awards, Tymoteusz Pięta, nasz założyciel wśród TOP 5 Fryzjerów zestawienia magazynu F5, nasi fryzjerzy zwyciężyli w konkursie OSIS+ made to create Poland 2020 oraz wystartowali w międzynarodowym finale konkursu, reprezentowaliśmy Polskę na Wella Destination Event 2018 na Malcie, a na początku 2021 Tymoteusz zasiadł w znamienitym gronie jury konkursu TREND VISION 2021. Imponująco prawda? To nas napędza więc dopiero się rozkręcamy.

Równie ważnym – jak nie najważniejszym – wyznacznikiem jakości są oceny naszych gości. Wasze oceny. Bo w końcu na Waszej satysfakcji zależy nam najbardziej. I bardzo jesteśmy wdzięczni, że dajecie wyraz swojemu zadowoleniu. Ocena 4.8/5 na Google i równie wysokie oceny naszych salonów na Facebooku powodują, że dalej chcemy robić to, co robimy i przynosi nam to ogromną radość. Dzięki wielkie!

Bycie najlepszym to nie wszystko. Chcemy korzystać z naszej wiedzy i umiejętności też w innych celach. Zrobić coś dobrego. Dlatego bierzemy udział w akcjach charytatywnych tak często, jak to tylko możliwe. Bo to ludzie tworzą Hairmate, więc chcemy też dać ludziom coś od siebie. Wspieramy Stowarzyszenie Dać Siebie Innym, Fundację Przyjaźni WeGirls, wybory Miss Wheelchair World i Projekt Test. Bo nie ma nic lepszego, jak pasja, która może pomóc innym.
We are your mates. Odwiedź nas, poznaj nas i zostań na dłużej. Zapraszamy!