MIASTA
MARKA

Najlepszy Fryzjer Warszawa

Najlepszy Fryzjer Warszawa

Najlepszy fryzjer w Warszawie. To oczywiście subiektywna opinia, ale wydaje nam się, że mamy powody, by czasem o sobie tak pomyśleć. Od kiedy wystartowaliśmy w 2015, nie zwalniamy tempa. Ciągle się rozwijamy, szkolimy i podbijamy kolejne miejsca. W Warszawie mamy już trzy salony, ale czujemy, że to jeszcze nie koniec.

Zacznijmy tam, gdzie Hairmate wystartował w 2015 roku w 19. Dzielnicy, na Kolejowej 47. Tam zaczęliśmy tworzyć wizję najlepszego fryzjera w Warszawie. Niedaleko centrum, blisko plac Zawiszy, dynamicznie rozwijająca się okolica ze świetną komunikacją i wygodnym parkowaniem. Doskonałe miejsce, by planować dalszy podbój.

Następny był Żoliborz. Zielony, artystyczny, nowy, stary. Chcieliśmy połączyć wszystkie cechy tej pięknej dzielnicy, gdy zakładaliśmy salon na Rydygiera 13. Zainspirował się Starym Żoliborzem i czerpał z energii Nowego. Korzystał z przeszłości dzielnicy i z ochotą patrzeć w jej przyszłość. Warto wpaść przekonać się jak to wyszło.

W końcu trafiliśmy na Mokotów! Zapracowany, biznesowy, ale też zielony i spokojny. Tam też znaleźliśmy połączenie dwóch światów na Naruszewicza 40. Z jednej strony blisko biurowego zagłębia, a z drugiej cisza i spokój, parki i zieleń. Idealne miejsce, by pracował nad kunsztem artystycznym, bo tutaj też mieści się Hairmate School.

Każdy z naszych warszawskich salonów oferuje te same, wysokiej jakości usługi. W naszym cenniku znajdziesz strzyżenie damskie, strzyżenie z koloryzacją oraz strzyżenie z dekoloryzacją i ponowną koloryzacją. Panów też strzyżemy wedle upodobań, oferujemy męskie strzyżenie z trymowaniem brody albo samo trymowanie brody z podgoleniem brzytwą. Pozostałych usług mamy cały wachlarz: strzyżenie z pojaśnieniami, modelowanie, upięcie, keratyna, olaplex z opcją dodania do innej usługi, pielęgnacja i cała gama możliwości przedłużania włosów: metoda tulejkowa, włosy słowiańskie, włosy dziewicze, Balmain Hair, Longup i Great Lengths.

Najlepszy fryzjer w Warszawie nie byłby najlepszy, gdyby nie współpraca z najlepszymi markami. Korzystamy tylko ze sprawdzonych kosmetyków od topowych producentów, żeby zapewnić naszym gościom najwyższą jakość usług. Kevin Murphy, Goldwell, Olaplex, Wella Professionals, La Biosthetique Paris, Waterclouds, Great Lengths – stawiamy na jakość, profesjonalizm i satysfakcję z efektu, dlatego korzystamy tylko z najlepszych.

Żeby nie pozostał og?os?ownym najlepszy fryzjer w Warszawie to taki, który zgarnia nagrody. Chociaż to dopiero początek, to już zbieramy wyróżnienia. I to nie byle jakie. Statuetka za najlepsze miejsce na Gala Beauty Stars, trafiliśmy do finału Trend Vision Awards, Tymoteusz Pięta, nasz założyciel i first mate trafił do TOP 5 Fryzjerów zestawienia magazynu F5. A ostatnio reprezentowaliśmy Polskę na Wella Destination Event 2018 na Malcie. Nieźle? Dopiero się rozkręcamy.

Równie ważnym – jak nie najważniejszym – wyznacznikiem jakości są oceny naszych gości. Wasze oceny. Bo w końcu na Waszej satysfakcji zależy nam najbardziej. I bardzo jesteśmy wdzięczni, że dajecie wyraz swojemu zadowoleniu. Ocena 4.8/5 na Google i równie wysokie oceny naszych salonów na Facebooku powodują, że dalej chcemy robią to, co robimy i przynosi nam to ogromną radość. Dzięki wielkie!

Bycie najlepszym to nie wszystko. Chcemy korzystać z naszej wiedzy i umiejętności też w innych celach. Zrobić coś dobrego. Dlatego bierzemy udział w akcjach charytatywnych tak często, jak to tylko możliwe. Bo to ludzie tworzą Hairmate, więc chcemy też dać ludziom coś od siebie. Wspieraliśmy Stowarzyszenie Dać Siebie Innym, Fundacją Przyjaźni WeGirls, wybory Miss Wheelchair World i Projekt Test. Bo nie ma nic lepszego, nią pasja, która może pomóc innym.

We are your mates. Wpadnij do nas, poznaj nas i zostań na dłużej. Zapraszamy!